Promocje

Wiosna i lato to pory roku stworzone do aktywności na świeżym powietrzu, podróżowania, turystyki i kempingu. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci w tym szczególnym okresie czerpania przyjemności z jazdy na łonie natury byli spokojni i zrelaksowani. W naszym Autoryzowanym Serwisie Voyager Group znajdziesz wszystko to, co pomoże przygotować się Tobie do letnich podróży, poprawi komfort podróżowania, sprawi, że poczujesz się pewniejszy.

Zadzwoń i umów się na usługi w promocyjnych cenach dla wybranych marek.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą aktualną ofertą akcesoriów i gadżetów, które sprawią, że wyprawa w nieznane będzie jeszcze przyjemniejsza.

Niewidzialna wycieraczka w prezencie

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią czas zmiennej pogody  – już niebawem piękne słoneczne dni będą przeplatały się z wiosennymi ciepłymi deszczami. Na ten czas w podziękowaniu za skorzystanie z oferty przeglądów gwarancyjnych lub pogwarancyjnych mamy wyjątkowy prezent – niewidzialną wycieraczkę GRATIS. Niewidzialna wycieraczka to powłoka hydrofobowa, która pozwoli nawet w czasie ulewnych deszczy nie używać wycieraczek.

Akcją specjalną objęte są samochody marek: Alfa Romeo, Jeep, Mazda, Mercedes-Benz, Lancia, Dodge, RAM, Chrysler.

GRATIS

Promocja trwa do 30 kwietnia.

Wiosenne akcesoria

Z oryginalnymi akcesoriami i dodatkami do samochodu możesz zabrać w podróż wszystko czego potrzebujesz do aktywnego wypoczynku. Skorzystaj z oferty specjalnej na wybrane akcesoria takie jak bagażniki, haki holownicze, uchwyty na rowery, bagażniki rowerowe i ciesz się komfortem i wygodą.

Akcją specjalną objęte są samochody marek: Alfa Romeo, Jeep, Mazda, Mercedes-Benz, Lancia, Dodge, RAM, Chrysler.

8%rabatu

Promocja trwa do 31 maja.

Dezynfekcja Układu Klimatyzacji

Poczuj świeżość w samochodzie i skorzystaj z proponowanej przez nas usługi dezynfekcji układu klimatyzacji, która obejmuje: czyszczenie: parownika, kanałów powietrznych i obudowy filtra pyłkowego, usuwanie zapachów.

Cena specjalna dla samochodów marek Jeep, Alfa Romeo, Mazda, Dodge, Lancia, Chrysler to 149 zł, a dla samochodów marek Mercedes-Benz 199 zł.

od 149zł brutto

Promocja trwa do 31 maja.

Wiosenny Przegląd Serwisowy

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i sprawdź swój samochód przed podrożą. Teraz w Voyager Group kontrola: amortyzatorów i hamulców – ścieżka diagnostyczna, zawieszenia, stanu opon, układu kierowniczego, stanu piór wycieraczek, oświetlenia, akumulatora oraz test krótki w cenie 99 zł dla samochodów marek: Mercedes-Benz, Jeep, Alfa Romeo, Chrysler, Dodge, Lancia i 129 zł dla samochodów marki Mazda.

 

 

od 99 zł brutto

Promocja trwa do 31 maja.

Kontrola Geometrii

Nieregulowanie geometrii kół prowadzi między innymi do nadmiernego i nienaturalnego zużycia opon (tzw. ścinanie opon), zwiększonego zużycia paliwa (toczące się koło musi pokonywać dużo większe opory niż wynikające z odpowiednich kątów natarcia koła na jezdnię), szybszego zużycia elementów zawieszenia, podlegającego większym siłom przeciwstawnym, niż wynikałoby to z sił działających przy przewidzianych kątach. Dbając o Twój komfort podróżowania i Twoje finanse przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną na kontrolę geometrii pojazdu wraz ze sprawdzeniem zawieszenia, amortyzatorów i hamulców.

99 zł brutto

Promocja trwa do 31 maja.