Promocje

Przygotuj swój samochód do wiosenno-letniego sezonu w serwisach Voyager Group. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci wraz z nastaniem cieplejszych i dłuższych dni czerpali przyjemność z jazdy, byli spokojni i zrelaksowani. W naszym Autoryzowanym Serwisie Voyager Group znajdziesz wszystko to, co pomoże przygotować się Tobie do wiosennych i letnich podróży, poprawi komfort podróżowania, sprawi, że poczujesz się pewniejszy.

Zadzwoń i umów się na usługi w promocyjnych cenach dla wybranych marek.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą aktualną ofertą akcesoriów i gadżetów, które sprawią, że wyprawa w nieznane będzie jeszcze przyjemniejsza.

Przegląd letni

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i sprawdź czy Twój samochód jest przygotowany na letnie wojaże. Teraz w Voyager Group kontrola: klocków hamulcowych, tarcz hamulcowych, akumulatora przy użyciu testera, opon wraz z wysokością bieżnika, piór wycieraczek, poziomu płynu hamulcowego i chłodzącego oraz poziomu oleju silnikowego w cenie 149 zł dla samochodów marek: Jeep, Alfa Romeo, Chrysler, Dodge i Lancia.

149zł brutto

Promocja trwa do 31 sierpnia.

Super rabaty na wybrane części i usługi serwisowe

Teraz mamy dla ciebie rabaty na wybrane części: filtry, klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, pióra wycieraczek, świece, rozrząd, akcesoria.*

*oferta dotyczy marek Jeep, Alfa Romeo, Lancia,

Zapytaj o rabat Doradcę

Promocja trwa do 15 września.

Wymiana opon z wyważeniem oraz usługą przechowywania

Jeśli jeszcze nie zmieniłeś opon z zimowych na letnie czas najwyższy odwiedzić nasz serwis.  Dostosowane do sezonu ogumienie to większa pewność na drodze i niższe koszty eksploatacyjne pojazdu.

Wymień opony w naszych autoryzowanych serwisach już od 220zł.

Klienci, którzy dokonają wymiany opon w naszych serwisach mogą wykupić usługę HOTEL OPON w cenie 210 zł.

od 220zł brutto

Czyszczenie układu olejowego

Zadbaj o swój samochód i podczas wymiany oleju zapytaj o możliwość wyczyszczenia całego układu olejowego w promocyjnej cenie.

149zł brutto

Czyszczenie układu paliwowego

Nie tylko eko jazda może spełnić Twoje marzenia o niższym spalaniu. Podczas wizyty w naszym serwisie zapytaj o usługę czyszczenia układu paliwowego.

199zł brutto

Pakiet widoczność

Dbając o Twoje bezpieczeństwo do wycieraczek zakupionych w Autoryzowanym Serwisie Voyager Group otrzymasz w prezencie: montaż wycieraczek, ustawienie świateł, letni płyn do spryskiwaczy oraz powłokę hydrofobową na przednią szybę.
Decydując się na „Pakiet Widoczność” płacisz tylko za wycieraczki!

Akcją specjalną objęte są samochody marek: Alfa Romeo, Jeep, Mazda, Lancia, Dodge, RAM, Chrysler.

PŁACISZ TYLKO ZA WYCIERACZKI

Powłoka karbonowa Carbon Shield

Świetna alternatywa dla droższych powłok ceramicznych. Decydując się na powłokę karbonową zyskasz m.in. lepsze wydobycie głębi koloru samochodu z efektem lustrzanego połysku, lepszą ochronę przed drobnymi zarysowaniami i zabrudzeniami, łatwiejsze mycie i utrzymanie samochodu w czystości, bardzo mocny efekt hydrofobowy (odpychania wody). Powłoka Carbon Shield może być nakładana na elementy lakierowane nadwozia, szyby i felgi.

od 1499zł brutto

Dezynfekcja Układu Klimatyzacji

Poczuj świeżość w samochodzie i skorzystaj z proponowanej przez nas usługi dezynfekcji układu klimatyzacji, która obejmuje: czyszczenie: parownika, kanałów powietrznych i obudowy filtra pyłkowego, usuwanie zapachów.

Cena specjalna dla samochodów marek Jeep, Alfa Romeo, Mazda, Dodge, Lancia, Chrysler to 149 zł.

od 149zł brutto

Pielęgnacja siedzeń skórzanych

Skórzane siedzenia wymagają stałej pielęgnacji – czyszczenia i natłuszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną – czyszczenie tapicerki skórzanej w cenie 430 zł.

430zł brutto

Folie ochronne

Folie ochronne mogą zabezpieczyć Twój samochód przed zarysowaniami lub uszkodzeniami albo nadać mu indywidualny i niepowtarzalny charakter.