Promocje

Wiosna i lato to pory roku stworzone do aktywności na świeżym powietrzu, podróżowania, turystyki i kempingu. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci w tym szczególnym okresie czerpania przyjemności z jazdy na łonie natury byli spokojni i zrelaksowani. W naszym Autoryzowanym Serwisie Voyager Group znajdziesz wszystko to, co pomoże przygotować się Tobie do letnich podróży, poprawi komfort podróżowania, sprawi, że poczujesz się pewniejszy.

Zadzwoń i umów się na usługi w promocyjnych cenach dla wybranych marek.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą aktualną ofertą akcesoriów i gadżetów, które sprawią, że wyprawa w nieznane będzie jeszcze przyjemniejsza.

Serwis pełen korzyści.

Zyskaj do 25% na wybrane usługi serwisowe. Oferta specjalna serwisu dotyczy takich usług jak:

  • wymiana klocków i tarcz hamulcowych
  • serwis układu zawieszenia

oraz piór wycieraczek, dywaników i akumulatorów.

Akcją specjalną objęte są samochody marek: Alfa Romeo, Jeep, Mazda, Mercedes-Benz, Lancia, Dodge, RAM, Chrysler.

do 25%

Promocja trwa do 31 października.

Jesienny Przegląd Serwisowy

Sprawdź swoje auto przed podróżą i nie daj się zaskoczyć niespodziewanym awariom. Teraz w Voyager Group kontrola: amortyzatorów i hamulców – ścieżka diagnostyczna, zawieszenia, stanu opon, układu kierowniczego, stanu piór wycieraczek, oświetlenia, akumulatora oraz test krótki w cenie 99 zł.

Oferta dotyczy samochodów marek: Mercedes-Benz, Jeep, Alfa Romeo, Chrysler, Dodge, Lancia

 

99 zł brutto

Promocja trwa do 31 października.

Dezynfekcja Układu Klimatyzacji

Poczuj świeżość w samochodzie i skorzystaj z proponowanej przez nas usługi dezynfekcji układu klimatyzacji, która obejmuje: czyszczenie: parownika, kanałów powietrznych i obudowy filtra pyłkowego, usuwanie zapachów.

149zł brutto

Promocja trwa do 31 października.

Kontrola Geometrii

Nieregulowanie geometrii kół prowadzi między innymi do nadmiernego i nienaturalnego zużycia opon (tzw. ścinanie opon), zwiększonego zużycia paliwa (toczące się koło musi pokonywać dużo większe opory niż wynikające z odpowiednich kątów natarcia koła na jezdnię), szybszego zużycia elementów zawieszenia, podlegającego większym siłom przeciwstawnym, niż wynikałoby to z sił działających przy przewidzianych kątach. Dbając o Twój komfort podróżowania i Twoje finanse przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną na kontrolę geometrii pojazdu wraz ze sprawdzeniem zawieszenia, amortyzatorów i hamulców.

99 zł brutto

Promocja trwa do 31 października.