Serwisujemy MarkiPromocje

Przygotuj swój samochód na nadchodzącą porę roku w serwisach Voyager Group. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci byli przygotowani na jesienno-zimową aurę i wraz z nastaniem bardziej wymagających warunków na drogach czerpali przyjemność z jazdy, byli spokojni i zrelaksowani. W naszym Autoryzowanym Serwisie Voyager Group znajdziesz wszystko to, co pomoże przygotować się Tobie do zimowych podróży, poprawi komfort podróżowania, sprawi, że poczujesz się pewniejszy.

Zadzwoń i umów się na usługi w promocyjnych cenach dla wybranych marek.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą aktualną ofertą akcesoriów i gadżetów, które sprawią, że wyprawa w nieznane będzie jeszcze przyjemniejsza.

Katalog promocji serwisowych – Jeep

rabaty do 20%

Promocja trwa do 15 marca.

Katalog promocji serwisowych – Alfa Romeo

rabaty do 20 %

Promocja trwa do 15 marca.

Wymiana opon z wyważeniem oraz usługą przechowywania

Jeśli jeszcze nie zmieniłeś opon z letnich na zimowe czas najwyższy odwiedzić nasz serwis.  Dostosowane do sezonu ogumienie to większa pewność na drodze i niższe koszty eksploatacyjne pojazdu.

Zapytaj Doradcę o specjalną ofertę na koła i opony zimowe dla Twojego Jeepa lub Alfy Romeo.

Wymień opony w naszych autoryzowanych serwisach już od 220zł.

Klienci, którzy dokonają wymiany opon w naszych serwisach mogą wykupić usługę HOTEL OPON w cenie 210 zł.

od 220zł brutto

Czyszczenie układu olejowego

Zadbaj o swój samochód i podczas wymiany oleju zapytaj o możliwość wyczyszczenia całego układu olejowego w promocyjnej cenie.

169zł brutto

Czyszczenie układu paliwowego

Nie tylko eko jazda może spełnić Twoje marzenia o niższym spalaniu. Podczas wizyty w naszym serwisie zapytaj o usługę czyszczenia układu paliwowego.

219zł brutto

Powłoka karbonowa Carbon Shield

Świetna alternatywa dla droższych powłok ceramicznych. Decydując się na powłokę karbonową zyskasz m.in. lepsze wydobycie głębi koloru samochodu z efektem lustrzanego połysku, lepszą ochronę przed drobnymi zarysowaniami i zabrudzeniami, łatwiejsze mycie i utrzymanie samochodu w czystości, bardzo mocny efekt hydrofobowy (odpychania wody). Powłoka Carbon Shield może być nakładana na elementy lakierowane nadwozia, szyby i felgi.

od 1799zł brutto

Dezynfekcja Układu Klimatyzacji

Poczuj świeżość w samochodzie i skorzystaj z proponowanej przez nas usługi dezynfekcji układu klimatyzacji, która obejmuje: czyszczenie: parownika, kanałów powietrznych i obudowy filtra pyłkowego, usuwanie zapachów.

Cena specjalna dla samochodów marek Jeep, Alfa Romeo, Mazda, Dodge, Lancia, Chrysler to 149 zł.

od 149zł brutto

Pielęgnacja siedzeń skórzanych

Skórzane siedzenia wymagają stałej pielęgnacji – czyszczenia i natłuszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną – czyszczenie tapicerki skórzanej w cenie 399 zł.

399zł brutto

Folie ochronne

Folie ochronne mogą zabezpieczyć Twój samochód przed zarysowaniami lub uszkodzeniami albo nadać mu indywidualny i niepowtarzalny charakter.