Voyager Group to oficjalny dealer i autoryzowany serwis Mazdy w Poznaniu. Zapewniamy przeglądy okresowe oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne z dbałością o każdy detal. Jako ASO posiadamy dostęp do oryginalnych części i najwyższej klasy sprzętu diagnostyczno-komputerowego, a nasz zespół regularnie bierze udział w szkoleniach producenta.

Serwis Mazda – przeglądy okresowe i sprawna diagnostyka

W serwisie wykonujemy okresowe przeglądy techniczne wszystkich modeli marki Mazda. Weryfikujemy stan techniczny poszczególnych podzespołów, sprawdzamy i uzupełniamy płyny eksploatacyjne, sprawnie wykrywamy ewentualne usterki. Pracę opieramy o kartę serwisową producenta oraz własne doświadczenie z japońskimi autami.

Mazda ASO – Poznań – co obejmuje nasza oferta?

W autoryzowanym serwisie Mazdy w Poznaniu otoczymy odpowiednią opieką Twój samochód i rozwiążemy każdy problem utrudniający bezpieczne prowadzenie. Sprawnie diagnozujemy usterki, oceniamy stopień eksploatacji części i dokonujemy ich regeneracji lub wymiany.

Nasi technicy posiadają duże doświadczenie w naprawie elementów układu hamulcowego, kierowniczego, wydechowego, chłodzenia oraz zawieszenia. Wymieniamy przeguby półosi, rozrządy, sprzęgła kół dwumasowych i dokonujemy innych napraw z zakresu mechaniki pojazdowej. Zajmujemy się również naprawą lub wymianą silników, serwisem klimatyzacji, pomiarami i ustawieniami geometrii oraz wymianą opon. Posiadamy sprzęt do diagnostyki zaawansowanych układów elektroniki samochodowej w autach Mazda oraz wiedzę potrzebną do ich usuwania.

Serwisujemy wszystkie modele Mazdy:

  • Mazda 2,
  • Mazda 3,
  • Mazda 6,
  • Mazda CX-3,
  • Mazda CX-5,
  • Mazda CX-30,
  • Mazda MX-5.

Biuro Obsługi Klienta Mazda

tel. 61 628 66 58tel. 61 628 67 10

e-mail: serwis.voyagergroup@mazda-dealer.pl

Aneta Brześniowska

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Patryk Banaszak

Doradca Serwisowy

Paweł Grypczyński

Doradca Serwisowy

Piotr Hudowicz

Doradca Serwisowy

Miłosz Kędzierski

Doradca Serwisowy

Krzysztof Maik

Doradca Serwisowy

Zofia Maćkowiak

Specjalista ds. Gwarancji