Voyager Group to oficjalny dealer i autoryzowany serwis Mazdy w Poznaniu. Zapewniamy przeglądy okresowe oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne z dbałością o każdy detal. Jako ASO posiadamy dostęp do oryginalnych części i najwyższej klasy sprzętu diagnostyczno-komputerowego, a nasz zespół regularnie bierze udział w szkoleniach producenta.

Serwis Mazda – przeglądy okresowe i sprawna diagnostyka

W serwisie wykonujemy okresowe przeglądy techniczne wszystkich modeli marki Mazda. Weryfikujemy stan techniczny poszczególnych podzespołów, sprawdzamy i uzupełniamy płyny eksploatacyjne, sprawnie wykrywamy ewentualne usterki. Pracę opieramy o kartę serwisową producenta oraz własne doświadczenie z japońskimi autami.

serwis mazda poznań

Mazda ASO – Poznań – co obejmuje nasza oferta?

W autoryzowanym serwisie Mazdy w Poznaniu otoczymy odpowiednią opieką Twój samochód i rozwiążemy każdy problem utrudniający bezpieczne prowadzenie. Sprawnie diagnozujemy usterki, oceniamy stopień eksploatacji części i dokonujemy ich regeneracji lub wymiany.

Nasi technicy posiadają duże doświadczenie w naprawie elementów układu hamulcowego, kierowniczego, wydechowego, chłodzenia oraz zawieszenia. Wymieniamy przeguby półosi, rozrządy, sprzęgła kół dwumasowych i dokonujemy innych napraw z zakresu mechaniki pojazdowej. Zajmujemy się również naprawą lub wymianą silników, serwisem klimatyzacji, pomiarami i ustawieniami geometrii oraz wymianą opon. Posiadamy sprzęt do diagnostyki zaawansowanych układów elektroniki samochodowej w autach Mazda oraz wiedzę potrzebną do ich usuwania.

serwis mazda Poznań

Serwisujemy wszystkie modele Mazdy:

  • Mazda 2,
  • Mazda 3,
  • Mazda 6,
  • Mazda CX-3,
  • Mazda CX-5,
  • Mazda CX-30,
  • Mazda MX-5.

Biuro Obsługi Klienta Mazda

ul. św. Michała 20, 61-023 Poznań
(zobacz jak dojechać)

tel. 61 628 66 58tel. 61 628 67 10

e-mail: serwis.voyagergroup@mazda-dealer.pl

Aneta Brześniowska

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Patryk Banaszak

Doradca Serwisowy

Paweł Grypczyński

Doradca Serwisowy

Piotr Hudowicz

Doradca Serwisowy

Miłosz Kędzierski

Doradca Serwisowy

Krzysztof Maik

Doradca Serwisowy

Zofia Maćkowiak

Specjalista ds. Gwarancji

Autoryzowany serwis Mazda w Poznaniu – profesjonalne naprawy na Twoją kieszeń.

Serwis pełen korzyści

W sytuacjach niebezpiecznych na drodze liczy się niezawodność układu hamulcowego. Nie zwlekaj i sprawdź tarcze i klocki hamulcowe w Autoryzowanym Serwisie Mazda, a w razie konieczności dokonaj wymiany z 25% rabatem.

zyskaj do 25% rabatu

Promocja trwa do 31 marca.

Zimowy Przegląd Serwisowy

Sprawdź swoją Mazdę przed zimową podróżą i nie daj się zaskoczyć niespodziewanym awariom. Podczas zimowego przeglądu sprawdzimy 24 punkty Twojej Mazdy – między innymi stan poziomu oleju, płynu hamulcowego i chłodzącego, stan zawieszenia, przetestujemy akumulator, klocki i tarcze hamulcowe oraz ocenimy filtry, paski osprzętu, pióra wycieraczek, szyby.

 

 

Teraz w Voyager Group kontrola: amortyzatorów i hamulców – ścieżka diagnostyczna, zawieszenia, stanu opon, układu kierowniczego, stanu piór wycieraczek, oświetlenia, akumulatora oraz test krótki w cenie 99 zł.

Oferta dotyczy samochodów marek: Mercedes-Benz, Jeep, Alfa Romeo, Chrysler, Dodge, Lancia

149 zł brutto

Promocja trwa do 31 marca.

Plakietka Umweltzone

Jeżeli wybierasz się podróż do Niemiec pamiętaj o zakupie plakietki Umweltzone, która jest niezbędna przy wjeździe do centrum większości dużych miast naszego zachodniego sąsiada. W naszym Autoryzowanym Serwisie Voyager Group kupisz ją od ręki w cenie 89 zł.

89 zł brutto

Dezynfekcja Układu Klimatyzacji

Poczuj świeżość w swojej Maździe i skorzystaj z proponowanej przez nas usługi dezynfekcji układu klimatyzacji, która obejmuje: czyszczenie: parownika, kanałów powietrznych i obudowy filtra pyłkowego, usuwanie zapachów.

149 zł brutto

Promocja trwa do 30 kwietnia.

Kontrola Geometrii

Nieregulowanie geometrii kół prowadzi między innymi do nadmiernego i nienaturalnego zużycia opon (tzw. ścinanie opon), zwiększonego zużycia paliwa (toczące się koło musi pokonywać dużo większe opory niż wynikające z odpowiednich kątów natarcia koła na jezdnię), szybszego zużycia elementów zawieszenia, podlegającego większym siłom przeciwstawnym, niż wynikałoby to z sił działających przy przewidzianych kątach. Dbając o Twój komfort podróżowania i Twoje finanse przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną na kontrolę geometrii pojazdu wraz ze sprawdzeniem zawieszenia, amortyzatorów i hamulców.

99 zł brutto

Promocja trwa do 30 kwietnia.