Voyager Group to oficjalny dealer i autoryzowany serwis Mazdy w Poznaniu. Zapewniamy przeglądy okresowe oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne z dbałością o każdy detal. Jako ASO posiadamy dostęp do oryginalnych części i najwyższej klasy sprzętu diagnostyczno-komputerowego, a nasz zespół regularnie bierze udział w szkoleniach producenta.

Serwis Mazda – przeglądy okresowe i sprawna diagnostyka

W serwisie wykonujemy okresowe przeglądy techniczne wszystkich modeli marki Mazda. Weryfikujemy stan techniczny poszczególnych podzespołów, sprawdzamy i uzupełniamy płyny eksploatacyjne, sprawnie wykrywamy ewentualne usterki. Pracę opieramy o kartę serwisową producenta oraz własne doświadczenie z japońskimi autami.

serwis mazda poznań

Mazda ASO – Poznań – co obejmuje nasza oferta?

W autoryzowanym serwisie Mazdy w Poznaniu otoczymy odpowiednią opieką Twój samochód i rozwiążemy każdy problem utrudniający bezpieczne prowadzenie. Sprawnie diagnozujemy usterki, oceniamy stopień eksploatacji części i dokonujemy ich regeneracji lub wymiany.

Nasi technicy posiadają duże doświadczenie w naprawie elementów układu hamulcowego, kierowniczego, wydechowego, chłodzenia oraz zawieszenia. Wymieniamy przeguby półosi, rozrządy, sprzęgła kół dwumasowych i dokonujemy innych napraw z zakresu mechaniki pojazdowej. Zajmujemy się również naprawą lub wymianą silników, serwisem klimatyzacji, pomiarami i ustawieniami geometrii oraz wymianą opon. Posiadamy sprzęt do diagnostyki zaawansowanych układów elektroniki samochodowej w autach Mazda oraz wiedzę potrzebną do ich usuwania.

serwis mazda Poznań

Serwisujemy wszystkie modele Mazdy:

  • Mazda 2,
  • Mazda 3,
  • Mazda 6,
  • Mazda CX-3,
  • Mazda CX-5,
  • Mazda CX-30,
  • Mazda MX-5.

Biuro Obsługi Klienta Mazda

ul. św. Michała 20, 61-023 Poznań
(zobacz jak dojechać)

tel. 61 628 66 58tel. 61 628 67 10

e-mail: serwis.voyagergroup@mazda-dealer.pl

Piotr Hudowicz

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Krzysztof Maik

Z-ca Kierownika Biura Obsługi Klienta

Patryk Banaszak

Doradca Serwisowy

Miłosz Kędzierski

Doradca Serwisowy

Krzysztof Tasiemski

Doradca Serwisowy

Autoryzowany serwis Mazda w Poznaniu – profesjonalne naprawy na Twoją kieszeń.

Letni Przegląd Serwisowy

Sprawdź swoją Mazdę przed wakacyjną podróżą. Poczuj się bezpiecznie i komfortowo. Podczas letniego przeglądu sprawdzimy 24 punkty Twojej Mazdy – między innymi stan poziomu oleju, płynu hamulcowego i chłodzącego, stan zawieszenia, przetestujemy akumulator, klocki i tarcze hamulcowe oraz ocenimy filtry, paski osprzętu, pióra wycieraczek, szyby.

129 zł

Promocja trwa do 31 sierpnia

Letnie Akcesoria

Lubisz aktywnie wypoczywać? Jeżeli tak, z pewnością ucieszy Cię nasza oferta specjalna na wybrane akcesoria Mazda. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

8% rabatu

Promocja trwa do 31 sierpnia

Przegląd Układu Klimatyzacji

Od czasu do czasu poza dezynfekcją klimatyzacji warto sprawdzić układ klimatyzacji w autoryzowanym serwisie. Zadbaj o czyste powietrze w swoim samochodzie i umów się już dziś.

od 270 zł

Promocja trwa do 31 sierpnia

Dezynfekcja Układu Klimatyzacji

Poczuj świeżość w swojej Maździe i skorzystaj z proponowanej przez nas usługi dezynfekcji układu klimatyzacji, która obejmuje: czyszczenie: parownika, kanałów powietrznych i obudowy filtra pyłkowego, usuwanie zapachów.

149 zł

Promocja trwa do 31 sierpnia

Kontrola Geometrii

Nieregulowanie geometrii kół prowadzi między innymi do nadmiernego i nienaturalnego zużycia opon (tzw. ścinanie opon), zwiększonego zużycia paliwa (toczące się koło musi pokonywać dużo większe opory niż wynikające z odpowiednich kątów natarcia koła na jezdnię), szybszego zużycia elementów zawieszenia, podlegającego większym siłom przeciwstawnym, niż wynikałoby to z sił działających przy przewidzianych kątach. Dbając o Twój komfort podróżowania i Twoje finanse przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną na kontrolę geometrii pojazdu wraz ze sprawdzeniem zawieszenia, amortyzatorów i hamulców.

od 99 zł

Promocja trwa do 31 sierpnia

Niewidzialna Wycieraczka

Myślisz o wykonaniu przeglądu gwarancyjnego lub pogwarancyjnego w Mazda Voyager Group? Umów się na serwis i odbierz prezent w postaci niewidzialnej wycieraczki. Niewidzialna wycieraczka to specjalna powłoka hydrofobowa, która pozwoli Tobie na podróżowanie w czasie deszczu bez użycia wycieraczek.

GRATIS

Promocja trwa do 31 sierpnia

Czyszczenie Układu Olejowego

Po każdej zmianie oleju rekomendujemy czyszczenie układu olejowego, które w skuteczny sposób usunie zbędne osady i nieczystości z dna miski olejowej i zapewni Twojej Maździe jeszcze dłuższą bezawaryjną jazdę.

149 zł

Promocja trwa do 31 sierpnia

Czyszczenie Układu Paliwowego

Twoja Mazda może być jeszcze bardziej eko. Nie zapomnij zapytać przy wizycie w naszym serwisie o promocyjną ofertę na czyszczenie układu paliwowego – regularnie wykonywane przedłuża życie podzespołów i zmniejsza spalanie.

199 zł

Promocja trwa do 31 sierpnia

Konserwacja Skórzanych Siedzeń

Aby cieszyć się pięknym wyglądem skórzanych siedzeń warto raz w roku dokonać konserwacji, która przywróci skórzanym siedzeniom błysk, odpowiednio je natłuści i zapobiegnie pęknięciom.

299 zł

Promocja trwa do 31 sierpnia

Folie Ochronne

W odpowiedzi na zapytania naszych Klientów wprowadziliśmy do oferty montaż folii ochronnych, które odmienią Twoją Mazdę lub zabezpieczą elementy ulegające łatwym uszkodzeniom i zarysowaniom.

wycena indywidualna

Kosmetyki Samochodowe

Masz ochotę w domowym zaciszu zadbać o swoją Mazdę. Zapytaj Doradcę Serwisowego o ofertę kosmetyków samochodowych do samodzielnej aplikacji.

Plakietka Umweltzone

Jeżeli wybierasz się podróż do Niemiec pamiętaj o zakupie plakietki Umweltzone, która jest niezbędna przy wjeździe do centrum większości dużych miast naszego zachodniego sąsiada. W naszym Autoryzowanym Serwisie Voyager Group kupisz ją od ręki w cenie 89 zł.

89 zł