Autoryzowany serwis Jeep Voyager Group w Poznaniu prowadzi naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich modeli kultowych amerykańskich terenówek. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia serwisowego, dysponujemy doskonale wyposażonymi stanowiskami i sprzętem do diagnostyki komputerowej. Wykonujemy kompleksowe przeglądy sezonowe, sprawną diagnostykę usterek, naprawy mechaniczne i elektromechaniczne.

Serwis Jeep – przeglądy techniczne oparte o kartę serwisową

Przeprowadzamy sprawne przeglądy okresowe, oparte o kartę serwisową producenta. Nasi technicy biorą pod uwagę nie tylko model samochodu, ale także jego wiek i przebieg, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko wykryć każdą usterkę. Oceniamy stan podzespołów, sprawdzamy poziom płynów eksploatacyjnych, a w razie potrzeby zawsze je uzupełniamy.

serwis jeep poznań

Jeep serwis – Poznań – mechanika i elektromechanika samochodowa

Jako autoryzowany serwis Jeep w Poznaniu posiadamy bogate doświadczenie w pracy z różnymi modelami tego producenta, znamy szczegółową budowę poszczególnych układów oraz wiemy, które części najczęściej psują się w Jeepach. Połączenie wiedzy i praktyki z rozbudowanym zapleczem technicznym oraz regularnymi szkoleniami producenta dla zespołu serwisowego gwarantuje sprawną diagnostykę i precyzyjne usunięcie każdej awarii. Posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych (w tym także tych trudnodostępnych na polskim rynku).

Naprawiamy układy hamulcowe, kierownicze, wydechowe, chłodzenia i zawieszenia. Zajmujemy się wymianą sprzęgieł kół dwumasowych, przegubów półosi, rozrządów. Podejmujemy się skomplikowanej diagnostyki, regeneracji i wymiany silników oraz wielu innych napraw.

Dysponujemy urządzeniami diagnostyczno-komputerowymi, co pozwala nam na sprawną naprawę elektroniki samochodowej. Wymieniamy świece cewek, wentylatory, przekaźniki przełączników, pompy paliwa, czujniki temperatury termostatów i wiele innych elementów w najnowszych modelach marki Jeep. Prowadzimy serwis klimatyzacji, pomiary i ustawienia geometrii kół oraz zapewniamy wymianę opon.

serwis jeep poznań

Jakie modele Jeep serwisujemy?

Serwis Jeep Polska w Poznaniu, prowadzony przez Voyager Group, wykonuje przeglądy i naprawy wszystkich modeli:

 • Jeep Cherokee,
 • Jeep Grand Cherokee,
 • Jeep Compass,
 • Jeep Renegade,
 • Jeep Wrangler,
 • Jeep Liberty,
 • Jeep Patriot,
 • Jeep Commander.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz wiadomość.

Skontaktuj się z serwisem Jeep w Poznaniu
  Biuro Obsługi Klienta Jeep

  ul. św. Michała 20, 61-023 Poznań
  (zobacz jak dojechać)

  tel. 61 628 66 18tel. 61 628 67 00

  e-mail: recepcja.serwisu@voyagergroup.pl

  Piotr Fojud

  Kierownik Biura Obsługi Klienta

  Jakub Kmieciak

  Doradca Serwisowy

  Jarosław Krzewiński

  Doradca Serwisowy

  Zofia Kokoszko

  Specjalista ds. Gwarancji

  Autoryzowany serwis Jeep w Poznaniu – profesjonalne naprawy na Twoją kieszeń.

  Niewidzialna wycieraczka

  Wiosna zbliża się wielkimi krokami, jednak zanim zadomowi się na dobre czekają nas z pewnością deszczowe dni. Jak sprawić by podróżowanie w deszczu było komfortowe? Mamy na to sposób! Teraz przy każdym przeglądzie wykonywanym w Jeep Voyager Group proponujemy niewidzialną wycieraczkę – specjalną powłokę hydrofobową GRATIS, dzięki której nawet w czasie ulewy nie ma konieczności używania wycieraczek.

  GRATIS

  Promocja trwa do 30 kwietnia.

  Wiosenny Przegląd Serwisowy

  Sprawdź swoje auto przed podróżą – zadbaj o bezpieczeństwo swoich bliskich i swoje oraz ciesz się komfortem. Teraz w Jeep Voyager Group kontrola: amortyzatorów i hamulców – ścieżka diagnostyczna, zawieszenia, stanu opon, układu kierowniczego, stanu piór wycieraczek, oświetlenia, akumulatora oraz test krótki Twojego Jeep’a w cenie 99 zł.

  99 zł brutto

  Promocja trwa do 31 maja.

  Wiosenne akcesoria

  Mamy dla Ciebie bagażniki i haki holownicze w cenie specjalnej z korzyścią 8%. Podróżuj komfortowo i zabierz wszystko czego potrzebujesz do aktywnego wypoczynku.

  8% rabatu

  Promocja trwa do 31 maja.

  Dezynfekcja Układu Klimatyzacji

  Poczuj świeżość w samochodzie i skorzystaj z proponowanej przez nas usługi dezynfekcji układu klimatyzacji, która obejmuje: czyszczenie: parownika, kanałów powietrznych i obudowy filtra pyłkowego, usuwanie zapachów.

  149zł brutto

  Promocja trwa do 31 maja.

  Kontrola Geometrii

  Nieregulowanie geometrii kół prowadzi między innymi do nadmiernego i nienaturalnego zużycia opon (tzw. ścinanie opon), zwiększonego zużycia paliwa (toczące się koło musi pokonywać dużo większe opory niż wynikające z odpowiednich kątów natarcia koła na jezdnię), szybszego zużycia elementów zawieszenia, podlegającego większym siłom przeciwstawnym, niż wynikałoby to z sił działających przy przewidzianych kątach. Dbając o Twój komfort podróżowania i Twoje finanse przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną na kontrolę geometrii pojazdu wraz ze sprawdzeniem zawieszenia, amortyzatorów i hamulców.

  99 zł brutto

  Promocja trwa do 31 maja.

  Plakietka Umweltzone

  Jeżeli wybierasz się podróż do Niemiec pamiętaj o zakupie plakietki Umweltzone, która jest niezbędna przy wjeździe do centrum większości dużych miast naszego zachodniego sąsiada. W naszym Autoryzowanym Serwisie Voyager Group kupisz ją od ręki w cenie 89 zł.

  89 zł brutto