Zadzwoń

Napisz do nas

Godziny otwarcia

pon.-pt. 9.00-18.00 sob. 9.00-14.00

Mazda 2

Funkcjonalne wnętrze, stworzone z myślą o kierowcy oraz dynamiczna linia nadwozia sprawiają, że obok Mazdy 2 trudno przejść obojętnie. Mazda 2 została wyposażona w szereg funkcji, które nie tylko zapewniają maksymalną przyjemność prowadzenia, ale sprawią że na drodze poczujesz się pewniej i bezpiecznie.

Dowiedz się więcej

Mazda 3

Mazda 3 zachwyca designem, dynamiką jazdy i niskim spalaniem. Z zewnątrz niezwykle elegancja, wewnątrz niezwykle praktyczna. Każda wersja Mazdy3 wyposażona została w układ hybrydowy Mazda M Hybrid.

Dowiedz się więcej

Mazda 6

Mazda 6 została zaprojektowana zgodnie z filozofią KODO – Dusza Ruchu, która czerpie inspirację ze sposobu w jaki poruszają się dzikie koty. Mocna sylwetka i dynamiczna linia nadwozia przyciągają wzrok, a ergonomiczne wnętrze powoduje, że jazda Mazdą 6 jest niezwykle przyjemna.

Dowiedz się więcej

Mazda CX-30

Kompaktowu SUV, który z jednej strony ułatwia sprawne przemieszczanie się po mieście, z drugiej pozwala w komfortowych warunkach pokonywać dłuższe trasy. Mazda CX-30 ma do zaoferowania nie tylko dynamiczne osiągi, ale również niepowtarzalne doznania z jazdy oraz najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Wyposażona w układ hybrydowy Mazda M Hybrid zapewnia niższą emisję CO2 i mniejsze zużycie paliwa.

Dowiedz się więcej

Mazda CX-5

Zaprojektowana w duchu filozofii Drive Together – jedność kierowcy z samochodem Mazda CX-5 urzeka kierowców zharmonizowanym i ergonomicznym wnętrzem. Wersja na rok modelowy 2022 oferuje ponadto możliwość wyboru trybu jazdy Off Road w wersjach z napędem na obie osie.

Dowiedz się więcej

Mazda MX-30

Komfort, dynamika i niezawodność. Tak w skrócie można opisać pierwszą, elektryczną Mazdę – MX-30. Ten kompaktowy crossover już w podstawowej wersji oferuje bogate wyposażenie. Na uwagę w modelu zasługują drzwi typu „freestyle”, które umożliwiają łatwiejszy dostęp zarówno do przednich, jak i tylnych siedzeń.

Dowiedz się więcej

Mazda MX-5

Kultowy roadster Mazdy nieustannie cieszy się popularnością. Nadwozie sportowej Mazdy odznacza się niewielką masą oraz dużą sztywnością, co pozwala pewnie pokonywać każde zakręty. Inspirowany ruchem dzikich kotów wygląd Mazdy MX-5 przyciąga wzrok.

Dowiedz się więcej

Nowa Mazda CX-60

Nowa Mazda CX-60 wkracza na europejski rynek pojazdów segmentu D SUV z pierwszym w wydaniu tej marki napędem pełnej hybrydy z ładowaniem akumulatora trakcyjnego ze źródeł zewnętrznych.

Dowiedz się więcej

Ponadczasowy design oparty o minimalistyczne założenia, mocne silniki i nowoczesne systemy wspomagania jazdy (m.in. LKA i BSM czy SCBS kontrolujące położenie pojazdu, monitorujące martwe punkty i ułatwiające hamowanie na zakorkowanych miejskich ulicach) to wyznaczniki nowych modeli Mazdy. Japońska marka słynie z intrygujących kształtów nadwozi, projektowanych według własnej filozofii „KODO Dusza Ruchu”. To sprawia, że nowe modele to unikalne bryły pełne dynamiki i doskonale grające światłem. Te samochody zachowują swoją świetność już od lat. Wystarczy jedno spojrzenie, aby nie pomylić ich z żadną inną marką!

Mazda – Poznań – nowe modele prosto z salonu

Oficjalny dealer japońskiej marki Voyager Group zaprasza do salonu w Poznaniu. W ofercie znajdziesz nowe modele z katalogu producenta. Eleganckie Mazdy 2, Mazdy 3 lub Mazdy 5, kompaktowy crossover CX-3, ergonomiczne wnętrze CX-5 czy intrygująca sylwetka X-5 inspirowana ruchami dzikiego kota? A może zgrabne linie miejskiego coupe (połączone z przestronnością klasy SUV) wyróżniające nowe CX-30?

Poznaj parametry techniczne, stylistykę, wyposażenie oraz systemy bezpieczeństwa i dobierz model idealnie wpisujący się w Twoje prywatne lub biznesowe potrzeby. Skorzystaj z pomocy naszych doradców lub umów się na jazdę próbną i poczuj możliwości, które nowa Mazda daje na drodze!