Serwis Alfa Romeo Voyager Group w Poznaniu posiada autoryzację na naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne aut tej kultowej włoskiej marki. W branży motoryzacyjnej działamy już od ponad dwudziestu lat, dysponujemy stanowiskami wyposażonymi w nowoczesny sprzęt i urządzenia komputerowo-diagnostyczne. Twoim samochodem zajmie się wykwalifikowany zespół, specjalizujący się w mechanice i elektromechanice samochodowej. Wykonujemy kompleksowe przeglądy, sprawnie diagnozujemy i usuwamy wszelkie usterki.

Serwis Alfa Romeo – Poznań – profesjonalne przeglądy techniczne

Zapraszamy na przeglądy okresowe, które obejmują m.in. sprawdzenie i wymianę płynów eksploatacyjnych oraz ocenę stanu części. Specjalizacja pozwoliła nam stworzyć odpowiednie zaplecze techniczne. Jako autoryzowany serwis mamy dostęp do najnowszych szkoleń producenta, dzięki czemu nasi technicy są w stanie szybko i bez problemów dokonać przeglądu nawet najnowszych wersji Alfa Romeo. Przeglądy opieramy o kartę serwisową producenta, bierzemy pod uwagę typ silnika, wiek auta oraz przebieg na liczniku.

serwis alfa romeo poznań

Kompleksowa mechanika pojazdowa

Serwis Alfa Romeo Voyager Group zapewnia kompleksowe naprawy mechaniczne.

Oferujemy m.in. diagnostykę i naprawy elementów:

 • Układu kierowniczego,
 • Układu hamulcowego,
 • Układu chłodzenia,
 • Układu wydechowego,
 • Układu zawieszenia.

Posiadamy doświadczenie w regeneracji i wymianie silników oraz wymianie przegubów półosi, sprzęgieł kół dwumasowych, rozrządów (paski i łańcuchy rozrządu), sprzęgieł. Dobieramy oryginalne części Alfa Romeo zapewniające najwyższą trwałość. Zajmujemy się geometrią kół, wymianą opon, serwisem klimatyzacji oraz diagnostyką komputerową i naprawami z zakresu elektromechaniki samochodowej.

serwis alfa romeo poznań

Jakie modele Alfa Romeo serwisujemy?

Poznański serwis Alfa Romeo Voyager Group zapewnia obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną wszystkich modeli tej marki.

Zapraszamy właścicieli:

 • Alfa Romeo 145,
 • Alfa Romeo 146,
 • Alfa Romeo 155,
 • Alfa Romeo 156,
 • Alfa Romeo 159,
 • Alfa Romeo 166,
 • Alfa Romeo GT,
 • Alfa Romeo Giulietta,
 • Alfa Romeo MiTo,
 • Alfa Romeo Giulia,
 • Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio,
 • Alfa Romeo Stelvio,
 • Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio.

 

Skontaktuj się z serwisem Alfa Romeo w Poznaniu
  Biuro Obsługi Klienta Alfa Romeo

  ul. św. Michała 20, 61-023 Poznań
  (zobacz jak dojechać)

  tel. 61 628 66 18 tel. 61 628 67 00

  e-mail: recepcja.serwisu@voyagergroup.pl

  Piotr Fojud

  Kierownik Biura Obsługi Klienta

  Jakub Kmieciak

  Doradca Serwisowy

  Zofia Maćkowiak

  Specjalista ds. Gwarancji

  Jarosław Krzewiński

  Doradca Serwisowy

  Autoryzowany serwis Alfa Romeo – Poznań – obsługa serwisowa na najwyższym poziomie.

  Niewidzialna wycieraczka

  Wiosna czasami potrafi zaskoczyć deszczową aurą, dlatego w marcu do każdego przeglądu gwarancyjnego i pogwarancyjnego w prezencie dokładamy niewidzialną wycieraczkę – specjalną powłokę hydrofobową na szybę, dzięki której nie musisz używać wycieraczek nawet w czasie ulewnego deszczu.

   

  GRATIS

  Promocja trwa do 30 kwietnia.

  Wiosenny Przegląd Serwisowy

  Zadbaj o bezpieczeństwo i sprawdź swoją Alfę przed podróżą. Teraz w Voyager Group kontrola: amortyzatorów i hamulców – ścieżka diagnostyczna, zawieszenia, stanu opon, układu kierowniczego, stanu piór wycieraczek, oświetlenia, akumulatora oraz test krótki w samochodach marki Alfa Romeo w cenie 99 zł.

   

  99 zł brutto

  Promocja trwa do 31 maja.

  Wiosenne akcesoria

  Wiosna jest fantastyczną porą roku do odpoczynku na łonie natury, dlatego pomyśleliśmy, że ucieszy Cię oferta specjalna na bagażniki i haki holownicze do Twojej Alfy, abyś mógł zabrać wszystko czego potrzebujesz do aktywnego wypoczynku: rowery, sprzęt wodny, kajaki.

  8% rabatu

  Promocja trwa do 31 maja.

  Dezynfekcja Układu Klimatyzacji

  Poczuj świeżość w samochodzie i skorzystaj z proponowanej przez nas usługi dezynfekcji układu klimatyzacji, która obejmuje: czyszczenie: parownika, kanałów powietrznych i obudowy filtra pyłkowego, usuwanie zapachów.

  149 zł brutto

  Promocja trwa do 31 maja.

  Kontrola Geometrii

  Nieregulowanie geometrii kół prowadzi między innymi do nadmiernego i nienaturalnego zużycia opon (tzw. ścinanie opon), zwiększonego zużycia paliwa (toczące się koło musi pokonywać dużo większe opory niż wynikające z odpowiednich kątów natarcia koła na jezdnię), szybszego zużycia elementów zawieszenia, podlegającego większym siłom przeciwstawnym, niż wynikałoby to z sił działających przy przewidzianych kątach. Dbając o Twój komfort podróżowania i Twoje finanse przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną na kontrolę geometrii pojazdu wraz ze sprawdzeniem zawieszenia, amortyzatorów i hamulców.

  99 zł brutto

  Promocja trwa do 31 maja.

  Plakietka Umweltzone

  Jeżeli wybierasz się podróż do Niemiec pamiętaj o zakupie plakietki Umweltzone, która jest niezbędna przy wjeździe do centrum większości dużych miast naszego zachodniego sąsiada. W naszym Autoryzowanym Serwisie Voyager Group kupisz ją od ręki w cenie 89 zł.

  89zł brutto