Oficjalny dealer Jeep Polska Voyager Group w Poznaniu zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą samochodów używanych. Są to auta leasingowe w atrakcyjnych cenach, które pozwolą Ci poczuć stabilność jazdy na każdej drodze. Podwyższone zawieszenia, ogromna moc silników i napęd na 4 koła stały się znakiem rozpoznawczym każdego Jeepa – ikonicznej terenówki, która prosto z rozległych amerykańskich bezdroży trafiła na trasy i zdobyła serca milionów kierowców na całym świecie.

Jeep używany – Poznań – poznaj naszą ofertę

W naszym salonie w Poznaniu przygotowaliśmy bogatą ofertę specjalnie dla Klientów, którzy marzą o mocnym, niezawodnym i praktycznym Jeepie w niewygórowanej cenie. Polecamy używane auta marki Jeep wyróżniające się doskonałym stanem technicznym i wizualnym oraz niewielkimi przebiegami na liczniku. Sprawdzony model z autoryzowanego salonu to gwarancja bezpieczeństwa, którego nie znajdziesz na rynku wtórnym.

Specjalnie dla firm przygotowaliśmy korzystną ofertę leasingową – z niewielkim wkładem własnym i konkurencyjnymi warunkami umowy. Używany Jeep to doskonałe połączenie funkcjonalności i niezawodności potrzebnej w trasach z elegancką stylistyką, która może stać się prawdziwą wizytówką Twojej marki.

Adam Mizera

Kierownik Dział Sprzedaży Pojazdy Używane

Dawid Kotfas

Doradca Handlowy Samochody Używane

Tomasz Grunowski

Doradca Handlowy Samochody Używane

Piotr Ignaszczak

Specjalista ds. Odkupu Samochodów Używanych