Mercedesy to prawdziwe motoryzacyjne majstersztyki. Samochody niemieckiego producenta już od ponad 100 lat stanowią synonim elegancji i bezpieczeństwa na drodze. Każdy nowy Mercedes wpisuje się w filozofię marki i odzwierciedla wszystko to, czego kierowca może oczekiwać na drodze. Niezawodne i starannie dobrane silniki gwarantują najlepsze osiągi, trwałe części konstrukcyjne potwierdzają niemiecką solidność, nowoczesne układy kierownicze zmieniają prowadzenie w prawdziwą przygodę, a bogato wyposażone wnętrza pozwalają poczuć luksus klasy Premium.

Mercedes Benz – Poznań – nowe samochody prosto z salonu

Oficjalny dealer Mercedes Benz Polska Voyager Group oferuje szeroki wybór aut osobowych prosto z katalogów producenta. W naszym salonie w Poznaniu znajdziesz samochody nowe Mercedes różniące się klasami, rodzajem nadwozia i wyposażeniem wnętrz. Luksusowe limuzyny, zgrabne coupe, ponadczasowe kombi, roadstery, off-roadery… Z powodzeniem znajdziesz u nas nowe Mercedesy idealnie dopasowane do Twoich prywatnych lub firmowych potrzeb, zasobności portfela oraz upodobań motoryzacyjnych.

Odwiedź salon i pozwól, aby nasi doradcy wprowadzili Cię w ekskluzywny świat Mercedesa. Poproś o przygotowanie oferty lub umów się na jazdę próbną.

Biuro Obsługi Klienta Mercedes-Benz

tel. 61 628 66 90tel. 61 628 66 95

e-mail: info@voyagergroup.mercedes-benz.pl