Prowadzimy autoryzowany serwis Mercedesa w Poznaniu. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, a motoryzacja stanowi naszą prawdziwą pasję. Szukasz miejsca, które zapewni kompleksową opiekę nad Twoim Mercedesem? Zapraszamy do naszego punktu. Wykonujemy przeglądy okresowe, zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi oraz likwidacją szkód komunikacyjnych (współpraca z wieloma TU pozwala nam zapewnić sprawną obsługę bezgotówkową).

Voyager Group Poznań – jeden z najnowocześniejszych serwisów Mercedesa w Polsce

Przez lata pracy w branży udało się nam rozwinąć działalność i maksymalnie dopasować obsługę do sprawnej obsługi serwisowej. Dysponujemy nowoczesnymi stanowiskami serwisowymi, pracujemy na najnowszym sprzęcie diagnostyczno-komputerowym, a w codziennych czynnościach wykorzystujemy szereg innowacyjnych technologii. To gwarantuje szybkie wykrywanie usterek we wszystkich modelach Mercedesa i sprawne usuwanie każdej usterki – zarówno mechanicznej, jak i w zaawansowanych systemach wspomagających jazdę czy innej elektronice stosowanej przez producenta.

Nasz zespół to starannie dobrani, kompetentni technicy. Jako autoryzowany serwis Mercedes Benz posiadamy dostęp do regularnych szkoleń producenta, co pozwala nam poznawać specyfikę każdej najnowszej technologii wprowadzonej przez Mercedesa.

Serwis Mercedes Benz– Poznań – zakres oferty

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową (gwarancyjna i pogwarancyjna) dla wszystkich samochodów marki Mercedes. Zajmujemy się diagnostyką, naprawami mechaniki i elektroniki pojazdowej, serwisem klimatyzacji, wymianą opon, geometrią kół. Dostęp do oryginalnych części Mercedes Benz (na składzie magazynowym posiadamy kilka tysięcy pozycji) to gwarancja krótkiego oczekiwania na naprawę.

Promocje serwisu Mercedes-Benz Voyager Group

Wakacje coraz bliżej! Przygotuj swojego Mercedesa do letnich podróży. Odwiedź autoryzowany serwis Mercedes-Benz Voyager Group i odbierz do 20% rabatu na usługi serwisowe takie jak przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz naprawy.

Zastanawiasz się czy Twój Mercedes może wyjechać w długą podróż? Wykonaj przegląd wiosenny w serwisie Mercedes-Benz Voyager Group w cenie 99 zł i zyskaj podstawową wiedzę na temat stanu swojego auta.

Nie daj się alergii! Teraz dezynfekcja klimatyzacji i odgrzybianie metodą mycia ciśnieniowego parownika w cenie specjalnej 200 zł.

Chcesz, aby o przeglądzie pamiętał za Ciebie Twój Mercedes? Kup w promocyjnej cenie 49 zł adapter Mercedes Me.

Skontaktuj się z nami dziś i umów na serwis swojego Mercedesa już na jutro!

Biuro Obsługi Klienta Mercedes-Benz

tel. 61 628 66 90tel. 61 628 66 95

e-mail: info@voyagergroup.mercedes-benz.pl

Tomasz Łuczak

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Marcin Borowiecki

Doradca Serwisowy

Bartłomiej Kaczmarski

Doradca Serwisowy