Prowadzimy autoryzowany serwis Mercedesa w Poznaniu. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w branży, a motoryzacja stanowi naszą prawdziwą pasję. Szukasz miejsca, które zapewni kompleksową opiekę nad Twoim Mercedesem? Zapraszamy do naszego punktu. Wykonujemy przeglądy okresowe, zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi oraz likwidacją szkód komunikacyjnych (współpraca z wieloma TU pozwala nam zapewnić sprawną obsługę bezgotówkową).

serwis mercedes benz poznań

Voyager Group Poznań – jeden z najnowocześniejszych serwisów Mercedesa w Polsce

Przez lata pracy w branży udało się nam rozwinąć działalność i maksymalnie dopasować obsługę do sprawnej obsługi serwisowej. Dysponujemy nowoczesnymi stanowiskami serwisowymi, pracujemy na najnowszym sprzęcie diagnostyczno-komputerowym, a w codziennych czynnościach wykorzystujemy szereg innowacyjnych technologii. To gwarantuje szybkie wykrywanie usterek we wszystkich modelach Mercedesa i sprawne usuwanie każdej usterki – zarówno mechanicznej, jak i w zaawansowanych systemach wspomagających jazdę czy innej elektronice stosowanej przez producenta.

Nasz zespół to starannie dobrani, kompetentni technicy. Jako autoryzowany serwis Mercedes Benz posiadamy dostęp do regularnych szkoleń producenta, co pozwala nam poznawać specyfikę każdej najnowszej technologii wprowadzonej przez Mercedesa.

Serwis Mercedes Benz– Poznań – zakres oferty

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową (gwarancyjna i pogwarancyjna) dla wszystkich samochodów marki Mercedes. Zajmujemy się diagnostyką, naprawami mechaniki i elektroniki pojazdowej, serwisem klimatyzacji, wymianą opon, geometrią kół. Dostęp do oryginalnych części Mercedes Benz (na składzie magazynowym posiadamy kilka tysięcy pozycji) to gwarancja krótkiego oczekiwania na naprawę.

 

Skontaktuj się z serwisem Mercedes Benz w Poznaniu
  Biuro Obsługi Klienta Mercedes-Benz

  tel. 61 628 66 90tel. 61 628 66 95

  e-mail: info@voyagergroup.mercedes-benz.pl

  Tomasz Łuczak

  Kierownik Biura Obsługi Klienta

  Marcin Borowiecki

  Doradca Serwisowy

  Bartłomiej Kaczmarski

  Doradca Serwisowy

  Autoryzowany serwis Mercedes Benz w Poznaniu – profesjonalne naprawy na Twoją kieszeń.

  Niewidzialna wycieraczka

  Wykonaj przegląd gwarancyjny lub pogwarancyjny w swoim samochodzie i odbierz prezent – niewidzialną wycieraczkę, dzięki której będziesz mógł podróżować bez używania wycieraczek nawet w czasie ulewnego deszczu.

  GRATIS

  Promocja trwa do 30 kwietnia.

  Wiosenny Przegląd Serwisowy

  Sprawdź swoje auto przed podróżą – zadbaj o swoje bezpieczeństwo i nie daj się zaskoczyć niespodziewanym awariom. Teraz w Mercedes-Benz Voyager Group kontrola: amortyzatorów i hamulców – ścieżka diagnostyczna, zawieszenia, stanu opon, układu kierowniczego, stanu piór wycieraczek, oświetlenia, akumulatora oraz test krótki Twojego Mercedesa w cenie 99 zł.

  99 zł brutto

  Promocja trwa do 31 maja.

  Produkt Wiosna

  Poznaj naszą specjalną ofertę na wiosenne akcesoria i gadżety Mercedes-Benz.

  Wejdź na: https://www.sklepmercedes.voyagergroup.pl/kolekcja/produkt-wiosna

  i poznaj naszą aktualną promocję na okulary przeciwsłoneczne z soczewkami Carl Zeiss, foteliki dziecięce, wieszaki na ubrania, kamery.

  15% rabatu

  Promocja trwa do 31 maja.

  Akcesoria Styl & Podróż

  Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji mamy dla Ciebie wiosenną promocję specjalną na akcesoria związane z podróżowaniem jak bagażniki, boksy, uchwyty do rowerów, bagażniki na hak holowniczy oraz gadżety, dzięki którym będziesz wyglądać modnie i stylowo. Promocją objęte są: odzież damska i męska, czapki, plecki, zegarki sportowe.

  Dowiedz się więcej i wejdź na: https://www.sklepmercedes.voyagergroup.pl/kolekcja/akcesoria-mercedesa-w-podrozy

  8% rabatu

  Promocja trwa do 30 kwietnia..

  Dezynfekcja Układu Klimatyzacji

  Poczuj świeżość w samochodzie i skorzystaj z proponowanej przez nas usługi dezynfekcji układu klimatyzacji, która obejmuje: czyszczenie: parownika, kanałów powietrznych i obudowy filtra pyłkowego, usuwanie zapachów.

  199 zł brutto

  Promocja trwa do 31 maja.

  Kontrola Geometrii

  Nieregulowanie geometrii kół prowadzi między innymi do nadmiernego i nienaturalnego zużycia opon (tzw. ścinanie opon), zwiększonego zużycia paliwa (toczące się koło musi pokonywać dużo większe opory niż wynikające z odpowiednich kątów natarcia koła na jezdnię), szybszego zużycia elementów zawieszenia, podlegającego większym siłom przeciwstawnym, niż wynikałoby to z sił działających przy przewidzianych kątach. Dbając o Twój komfort podróżowania i Twoje finanse przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę specjalną na kontrolę geometrii pojazdu wraz ze sprawdzeniem zawieszenia, amortyzatorów i hamulców.

  99 zł brutto

  Promocja trwa do 31 maja.

  Plakietka Umweltzone

  Jeżeli wybierasz się podróż do Niemiec pamiętaj o zakupie plakietki Umweltzone, która jest niezbędna przy wjeździe do centrum większości dużych miast naszego zachodniego sąsiada. W naszym Autoryzowanym Serwisie Voyager Group kupisz ją od ręki w cenie 89 zł.

  89 zł brutto