„Turnus Sierpniowych Wyprzedaży” w Voyager Group

 • „Turnus Sierpniowych Wyprzedaży” to oferta skierowana do Klientów indywidulanych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.
 • Na Klientów czekają atrakcyjne rabaty, dla przykładu na Jeep Renegade i Compass odpowiednio do 22 500 i 33 000 zł!
 • Wyprzedażowe ceny łączą się z promocyjnym finansowaniem spółek finansowych Grupy FCA: FCA-Group Bank i FCA Leasing- leasingami 4U i 4Uplus oraz kredytem 4U, charakteryzującymi się niskimi kosztami dla Klienta.
 • Turnus Sierpniowych Wyprzedaży trwa od 6 do 25 sierpnia. Pełna lista samochodów objętych rabatami jest dostępna na stronie www.sierpniowawyprzedaz.pl

Sukces lipcowej „Nocy Cudów” zorganizowanej w Salonach Jeepa i Alfy Romeo pokazał, że Polacy są gotowi na zakup nowych samochodów, a ich decyzje powstrzymują wysokie ceny rynkowe pojazdów.
Wychodząc naprzeciw tym potrzebom FCA Poland kontynuuje akcje promocyjne, dzięki którym polscy Klienci indywidualni oraz małe i średnie przedsiębiorstwa mogą nabyć nowe samochody w cenach niższych nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych od standardowych cen cennikowych. „Turnus Sierpniowych Wyprzedaży”, który rozpoczyna się w poniedziałek, 6 sierpnia, pozwoli rodzimym Klientom zaoszczędzić nawet 10 000 zł przy zakupie bestsellerowego  Jeepa Renegade’a mogą liczyć na zniżkę w wysokości do 22 500 zł, a w przypadku nowego Compassa nawet 33 000 zł.

Lista rabatów jest dostępna poniżej, a pełna oferta samochodów gotowych do nabycia na platformie www.sierpniowawyprzedaz.pl. To właśnie na tej stronie Dealerzy  Jeepa i Alfy Romeo umieszczają wszystkie samochody dostępne od ręki w tej promocji.

MarkaModelRabaty brutto do:
ALFA ROMEOGIULIA64 000 zł
GIULIETTA29 000 zł
MiTo21 000 zł
STELVIO51 500 zł
JEEPCHEROKEE33 000 zł
COMPASS33 000 zł
GRAND CHEROKEE44 000 zł
RENEGADE22 500 zł
WRANGLER35 000 zł
WRANGLER UNLIMITED34 000 zł

 

Dodatkowo, podczas „Turnusu Sierpniowych Wyprzedaży” niezwykle atrakcyjne rabaty na nowe samochody marek Jeep i Alfa Romeo  łączą się z promocjami finansowymi nazwie 4U, czyli „Dla Ciebie”. Promocyjne finansowanie dotyczy zarówno leasingu dla przedsiębiorców (Leasing 4U i 4U plus oferowany przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o.), jak i kredytu dla osób prywatnych i przedsiębiorców (Kredyt 4U oferowany przez FCA-Group Bank Polska S.A.). Oba produkty charakteryzują się niskimi kosztami dla Klienta: w przypadku Leasingu 4Uplus to rata netto wynosząca tylko 1% ceny pojazdu brutto, a w Kredycie 4U oprocentowanie na poziomie od 0,49% do 5,99% (nawet na 72 miesiące) i niska minimalna wpłata własna już od 10% wartości pojazdu.

LEASING 4U – to leasing z obniżonym kosztem całkowitym leasingu i z wartością wykupu na poziomie od 1% – 19%

LEASING 4Uplus – to leasing oferujący możliwość zwiększenia wartości wykupu, która gwarantowana jest przez dealera sprzedającego samochód.

Podstawowe informacje na temat Leasing 4U & Leasing 4Uplus:

 • Atrakcyjny koszty całkowity leasingu
 • Opłata wstępna: od 10%
 • Okres leasingu: 24-60 miesięcy
 • Jedno dowolne ubezpieczenie GAP obowiązkowo finansowane
 • W przypadku Leasingu 4Uplus dodatkowo:
  • Bardzo atrakcyjny miesięczny koszt leasingu: Rata netto tylko 1% ceny pojazdu brutto + koszt ubezpieczenia GAP*
  • Wartość wykupu aż do 50% (dla okresu 24)
  • Wartość końcowa gwarantowana przez dealerów sieci FCA Poland S.A.

*Rata netto na poziomie 1% ceny pojazdu brutto została skalkulowana dla następujących parametrów w ofercie Leasing 4U plus: okres leasingu: 48 miesięcy; czynsz inicjalny: 20,61%; 47 rat netto: 1% wartości samochodu brutto; wykup: 35%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP oferowanego przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o.. Wykup gwarantowany przez wybranych dealerów sieci FCA Poland S.A. Usługa leasingu skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Przyznanie leasingu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności finansowej potencjalnego leasingobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty leasingowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcaleasing.pl.

Kredyt 4U:

 • Nowe samochody osobowe Fiat, Alfa Romeo, Jeep
 • Elastyczny okres finansowania: 12-72 miesięcy
 • Atrakcyjne oprocentowanie kredytu: od 0,49% do 5,99%
 • Wpłata własna Klienta: od 10%
 • Obowiązkowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Kredyt lub Straty Finansowej GAP – w jednej z dowolnych opcji
 • Oferta dla wszystkich typów klienta: osoby fizyczne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, przedsiębiorcy.

Przykład reprezentatywny dla samochodu w cenie 55 032,85 zł brutto w produkcie Kredyt 4U: wpłata własna: 13 103,69 zł, okres kredytu: 36 miesięcy, 36 miesięcznych rat: 1 332,58 zł; stopa procentowa stała:  4,59 %. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 9,20%, całkowita kwota kredytu: 41 929,16 zł  (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 6 043,72 zł  (w tym opłata przygotowawcza: 1 302,97 zł, odsetki: 3 237,59 zł, ubezpieczenie Bezpieczny Kredyt Komfort: 1 503,16 zł), całkowita kwota do zapłaty 47 972,88 zł. Obowiązkowe AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Kredytodawca: FCA-Group Bank Polska S.A. Wyliczenie na dzień 03.08.2018 r.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy.
Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w Salonach Grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.

Facebook Comments