Standardy bezpieczeństwa w Voyager Group potwierdzone certyfikatem DEKRA

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że firma Voyager Group uzyskała Certyfikat Bezpieczeństwa DEKRA, a to oznacza, że nasze salony i serwisy są bezpieczne pod względem standardów higieny i bezpieczeństwa.

W trosce o naszych klientów przeprowadziliśmy audyt standardów opartych o wytyczne WHO i krajowe regulacje Covid-19, by zapewnić Wam jak największe poczucie bezpieczeństwa w naszej firmie.

DEKRA Standard Trusted Facility to obiektywny dowód, że firma Voyager Group może z powodzeniem prowadzić działalność, stale przestrzegając ścisłych, uznawanych na całym świecie, standardów higieny i bezpieczeństwa.

W naszych salonach i serwisach przestrzegamy zasad higieny osobistej: nosimy maseczki ochronne, przyłbice i rękawiczki. Stosujemy środki do dezynfekcji rąk i powierzchni. Przestrzegamy zasad dystansu społecznego. Przy wejściach do firmy zamontowaliśmy urządzenia do pomiaru temperatury ciała, a stanowiska do obsługi Klienta wyposażyliśmy w osłony oddzielające pracowników Voyager Group od Klientów.

Wiemy, jak ważny jest sprawny samochód. Nasze Serwisy pracują cały czas, nieprzerwanie, przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa. W trosce o zdrowie naszych Pracowników i Klientów formalności przy przyjęciu samochodu do serwisu skróciliśmy do minimum, a każdy samochód przed odbiorem zostaje zdezynfekowany.

W tym trudnym okresie również nasi Doradcy Handlowi są do Państwa dyspozycji. Salony sprzedaży samochodów pracują bez zmian. Klienci, którzy nie chcą pojawić się osobiście w salonie mogą porozmawiać z Doradcą telefonicznie lub za pomocą aplikacji salon online. Jeśli mają Państwo wolę, by odbyć jazdę testową zdezynfekowanym samochodem, to również jest to możliwe z zachowaniem warunków reżimu sanitarnego. Samochody demonstracyjne są na bieżąco dezynfekowane.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Komentarze