VoyagerGroup

O nas

Voyager Group (dawniej Voyager Club) to firma z bogatą historią w branży motoryzacyjnej. Pierwsze kroki na poznańskim rynku stawiała jako Autoryzowany Serwis Jeep i Chrysler ponad dwadzieścia lat temu.

Sentyment do Ameryki, miłość do aut zza oceanu, a także praca z Klientami ceniącymi indywidualizm i wyjątkowość produktów podpowiedziały, by tą drogą podążać dalej i tak trzy lata później powstał Autoryzowany Salon Jeep i Chrysler. Jednak chęć odkrywania nowych ścieżek i możliwości rozwoju sprawiły, że po kilku latach do portfolio amerykańskich marek dołączył także kultowy Dodge.

W codziennej pracy dbamy o szczegóły, dlatego poszerzając ofertę naszej firmy w latach 2009-2010 postawiliśmy na japońską Mazdę, a także Lancię, która dzięki biznesowemu sojuszowi stanowi połączenie dwóch niezwykłych światów: amerykańskiej technologii oraz pełnego klasy i elegancji włoskiego rzemiosła. Od 2017 roku jesteśmy także Autoryzowanym Dealerem i Serwisem Alfa Romeo.

Lata doświadczeń, entuzjazm, wspaniałe produkty, profesjonalizm to filary osiąganego od lat sukcesu, którego główną miarą jest zajmowana od kilku lat pozycja lidera w sprzedaży samochodów marki Jeep i Mazda w Polsce oraz regionie.

Praca z pasją i dokładnością to główne założenie firmy Voyager Group i jej pracowników na każdy nowy dzień. Tą zasadą kierujemy się we wszystkich działach firmy, dlatego takie podejście spotkają Państwo w nowoczesnym salonie, zaawansowanym technologicznie serwisie, dziale sprzedaży oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, a także w dziale likwidacji szkód komunikacyjnych.

Jako zespół jesteśmy przekonani, że bez wyjątkowej i profesjonalnej obsługi nie jest możliwe uzyskanie efektu końcowego – Państwa zadowolenia z transakcji i przekonania o dokonaniu właściwego wyboru marki czy modelu, dlatego z ciągłego dążenia do doskonałości we wszystkich obszarach działalności uczyniliśmy nasz priorytet i cel.